Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2019

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Jak vypadá většina webových stránek? Jsou ztraceny kdesi v nitru hluboké internetové džungli statisíců jiných webů. Jsou těžko k nalezení. K takovému webu nevedou žádné směrovky a odkazy. Takový web je doslova jako turistická chata ukrytá kdesi hluboko v lesích, ke které nevedou žádné turistické značky. Chápete, jaký je smysl směrovek (odkazů, link buildingu)? Pokud nemá být váš web ztracen, je nezbytné, aby na něj bylo odkazováno z jiných důvěryhodných míst internetu. Pomáhá to k jeho snazšímu vyhledání a to hned v několika ohledech.

Zajímavý web má dostatek dobrých doporučení

Zajistíme vašemu webu vybudování externích zpětných odkazů. Linkbuilding (případně link building, česky prostě „budování linek“) patří k důležitým prvkům internetové optimalizace pro vyhledávače (SEO). Smyslem linkbuildingu je umísťování odkazů směřujících na vaše stránky z různých míst internetu.

Jde o určitou provázanost hodnotných webových stránek. Důležitý smysl takové provázanosti sami oceníte ve chvíli, kdy na internetu čtete nějaký článek a u něj najdete odkaz směřující s článku s doplňujícími informacemi. Například čtete článek popisující turistické značky a s klíčovou pasáží je spojen i odkaz na související kvalitní článek s detailními informacemi na jiném webu. – Díky takovému linkbuildingovému provázání jsou hodnotné webové stránky hojně navštěvovány i bez toho, že byste je někde museli složitě vyhledávat.

Dostatek odkazů na váš web, které vám zajistí promyšlený linkbuilding, má však vliv i na účinnost samotného vyhledávání. Jak to funguje?

Například vyhledávač Google je schopen odhadnout, zda je vaše webová prezentace dostatečně hodnotná, či nikoli. Google přitom vychází i z toho, jak hodně se o vaší stránce zmiňují ostatní weby.

Vyhledávací robot Googlu předpokládá, že zajímavý web má dostatek dobrých doporučení. Sebevýraznější web však potřebuje svého propagátora, takže jen málokteré odkazy vzniknou samy od sebe. Pokud chcete, aby bylo na váš web odkazováno z jiných míst, potřebujete linkbuilding. Jeho prostřednictvím vám dostatek relevantních odkazů zajistíme.


I na váš web by mělo být v dostatečné míře odkazováno.
Objednejte si náš linkbuilding.

Související služby

›› Psaní textů na objednávku

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Je přepisování profesionálních textů efektivní?

›› Miloš Zapletal: Kdo chce psát, ten musí umět

›› Orwellova pravidla pro psaní kvalitních textů

›› Normostrana není 1650 úhozů, ale 1800 znaků

Linkbuilding – užiteční odkazy pro váš web

ÚvodPíšeme texty › Vytváření SEO odkazů