Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2020

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Optimalizace webových stránek – SEO

SEO, neboli optimalizace vaší webové stránky pro vyhledávání, slouží k tomu, aby byla vaše webová prezentace na internetu snadno nalezitelná, neboli vyhledatelná s pomocí internetového vyhledávače (Google, Seznam apod.). Ať už máte sebehezčí webové stránky se sebeoriginálnější grafikou, pokud váš web není v dostatečné míře navštěvován, neplní svůj účel.

SEO optimalizace webu zahrnuje celou řadu optimalizačních technik, které mimo jiné zahrnují:

Nejčastější SEO chyba: Nepotřebujeme to

Nejčastější chybou optimalizace je žádná optimalizace. Celá řada podnikatelů prostě optimalizaci pro vyhledávače ignoruje nebo podceňuje. Proč tomu tak je? SEO je v jistém smyslu součást marketingové komunikace. A neochota investovat do reklamy a propagace je stejně stará jako moderní reklama.

Pro mnoho podnikatelů je nepříjemným nákladem už samotný výdaj do webových stránek. O propagaci hotového webu proto snad už vůbec nechtějí slyšet. Jaký je výsledek? Drahé webové prezentace se zbytečně složitým redakčním systémem a nesmyslně náročnou grafikou mají jen minimální návštěvnost. Proč? Chybí jim optimalizace webových stránek.

Naše odpověď: SEO je k úspěchu nezbytné

Praxe i logika potvrzují, že optimalizace webu je důležitější než grafika webu. Klientům s omezeným rozpočtem proto nabízíme vytvoření vizuálně přívětivého, ale graficky jednoduchého webu, který je optimalizován pro vyhledávání. Většinu svých peněz investujte pro webové SEO optimalizace a propagace, nikoli do grafiky a redakčního systému. Web, který má prodávat, nepotřebuje luxusní fotografie, složité menu a drahé vizuální skriptování. Web musí uživatelé snadno najít a k tomu vám žádná grafika nepomůže! K tomu slouží SEO.

Máte web, s jehož návštěvností nejste spokojeni? Kontaktujte nás a my se podíváme, co by se na něm dalo zlepšit. Možná vám navrhneme úpravy webové optimalizace, možná vám navrhneme úpravu obchodní strategie. Pokud chcete vědět, proč vaše internetové podnikání nefunguje, jak by mělo, vyžádejte si naši podnikatelskou konzultaci..

Investice do SEO je investicí do snazšího
vyhledávání našich stránek ve vyhledávačích.

Související služby

›› Psaní textů na objednávku

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Linkbuilding a zpětné odkazy

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty

›› Ukázky účinné propagaceÚvodPíšeme texty › SEO texty a optimalizace