Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Náš ghostwriter za vás napíše text, na jehož tvorbu nemáte čas nebo dostatečnou erudici. Vytvoříme a upravíme pro vás odborné i populární ghostwritingové texty, které budou mít profesionální úroveň. Pro naše klienty jsme různými ghostwritingovými metodami vytvořili stovky textů, které pak byly publikovány v podobě knih, článků nebo na webu. Kvalitní čtivý text je komodita – zboží – a naši ghostwriteři ho umějí vyrábět. Nevadí nám, že na náš výrobek nalepíte svou značku. To je úděl práce ghostwritera.

Ghostwriter píše podle vašeho zadání

Ghostwriting má dlouhou tradici. „Psaní za někoho“ vzniklo prakticky brzy poté, co lidé začali psát a číst. Nájemný redaktor býval označován slovem štroman, písař píšící za denní plat zase jako diurnista. Dnes bývají textaři píšící za někoho jiného označováni anglickým slovem ghostwriter (doslova „píšící duch“). Skutečný autor textu totiž zůstává v pozadí – není vidět. Vy od nás dostanete text, který ghostwriter napíše podle vašeho zadání. Ghostwriter dostane zaplaceno a dál už si neklade žádný nárok na to, aby bylo jeho jméno u jeho textu zveřejněno. Ghostwriter je čistě nájemný autor.

Jaké texty můžete od našeho ghostwritera očekávat? Coby zkušený a literárně nadaný textař za vás náš ghostwriter napíše váš příběh, reportáž, vzpomínkovou knihu, komerční text nebo odbornou práci. Míra aktivního vašeho zapojení závisí čistě na vás. Nejde o žádný podvod, ale o seriózní nabídku všem, kteří potřebují kvalitní text, ale nemají na psaní čas nebo schopnosti.

Služeb různých ghostwriterů v minulosti využíval například Jules Verne (!), Alfred P. Sloan, Bill Gates, Hillary Clintonová a mnozí další. I u nás různí ghostwriteři napsali knihy, pod nimiž jsou ve finále „podepsáni“ jiní lidé, jako Edvard Beneš, František Kovářík, Lucie Bílá, Zdeněk Pohlreich a další. Jedním z nejvýraznějších českých ghostwriterů byl svého času spisovatel Zdeněk Mahler. Z pozice placeného ghostwritera napsal scénář i k filmu Amadeus (1984). Jako scénárista je přitom oficiálně uváděn anglický dramatik Peter Shaffer, autor původní divadelní předlohy.

Proč využít náš ghostwriting?

Jsme textaři s dostatečnou erudicí. Na zakázku píšeme texty, které mají popularizační, vzdělávací nebo odborný charakter. Naše ghostwritingové texty mají z hlediska čtivosti vysokou úroveň. Naši ghostwriteři píší podle požadavků jednotlivých klientů: vzdělávací příručky, analýzy, strategické dokumenty, white papers, nejrůznější odborné studie, školní studijní skripta a jiné textové útvary.

Jsme nejstarší česká ghostwritingová agentura.
Známe skutečné „tajemství ghostwritingu“.

Související služby

›› Psaní textů na objednávku

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Linkbuilding a zpětné odkazy

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Je přepisování profesionálních textů efektivní?

›› Miloš Zapletal: Kdo chce psát, ten musí umět

›› Orwellova pravidla pro psaní kvalitních textů

›› Normostrana není 1650 úhozů, ale 1800 znaků

Ghostwriting – Píšeme texty za vás

ÚvodPíšeme texty › Ghostwriting