Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Propagace, reklama a zviditelnění

Máte určitou myšlenku, názor, zboží nebo službu, která je tak úžasná, že by o ní mělo vědět více lidí? Pak to, co potřebujete, je profesionální a promyšlená propagace. Nabízíme vám, že vaše novinky – vize, služby nebo produkty dostatečně zviditelníme.

Každá inovace potřebuje svého bubeníka

Bez lidí, kteří geniální myšlenky a inovace propagují, bychom se o většině podstatných věcí dozvěděli teprve s velkým časovým odstupem. Proč? Vynálezci, tvůrci, inovátoři ani filozofové většinou nemívají dostatek času, zájmu, trpělivosti ani schopností se zdržovat propagací svých myšlenek.

Inovátoři někdy dokonce tak nějak automaticky očekávají, že o jejich myšlenky bude mít veřejnost automaticky zájem. Bez jakékoli propagace. Většinou tomu tak ale bylo jen zcela výjimečně. Dvojnásob komplikované je to v dnešní době, kdy jsme informacemi přehlceni. Přijdete s něčím novým a prakticky nikdo si toho nevšimne…

Pokud přicházíte s nějakou novinkou na trh, potřebujete někoho, kdo na vás bude systematicky upozorňovat. Potřebujete někoho, kdo vaše myšlenky a nápady veřejnosti vysvětlí. Někoho, kdo je bude neúnavně propagovat, šířit, zviditelňovat. V určité nadsázce řečeno potřebujete jakéhosi bubeníka, který postupně projde každou vesnicí a vybubnuje veškerému obyvatelstvu vaše důležité sdělení. Rádi se této propagační práce ujmeme.

Moderní propagace je cílená činnost, díky které je určitá informace uváděna ve všeobecnou známost. K šíření zprávy jsou využívány různé mechanismy a technologie. Například:

Marketingová propagace

Komunikační mix je souborem propagačních aktivit, jimiž oslovujeme potenciální zákazníky a směřujeme k nim potřebná sdělení. Součástí marketingové propagace je i klasická reklama v nejrůznějších podobách.

Vědecká reklama

Vědeckou reklamou máme na mysli takový typ propagace, který je založen na pevně stanovených zásadách. Taková reklama využívá poznatků psychologie, sociologie, historie a dalších vědních oborů. Efektivně využívá moderní komunikační prostředky.

Propagace není propaganda! Aby fungovala, nemusí být nutně dryáčnická. Využíváme celou řadu moderních technologií a prostředků, abychom uspokojili naše klienty. Rádi pomůžeme se zviditelněním i vám.

Související služby

›› Jak vytvořit marketingový plán

›› Účinný internetový marketing

›› Copywriter a reklamní text

›› Marketing research

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Linkbuilding a zpětné odkazy


Související reference

›› Ukázky účinné propagace


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Pečený na másle, s křupavou krustou (povedená reklama)

›› A jaký je váš příběh?

›› The Switch - Kvalitní editace reklamy na Heineken

›› Peter Knight: Vysoce efektivní marketingový plán (recenze)

›› Seth Godin: Fialová kráva

Úvod › Propagace a komunikace