Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Poradenství, konzultace, koučování

Nabízíme vám celou řadu individuálních poradenských a konzultačních služeb, souvisejících s publikováním, komunikací, podnikáním, informační gramotností a souvisejícími. Naším cílem je předávat zkušenosti, poznatky a dovednosti všem, kteří se zajímají o sebezlepšování, osobní růst, rozvoj osobnosti nebo prostě „hledají cestu“.

Podnikatelské konzultace

Přes deset let zajišťujeme účinné podnikatelské konzultace, které napomáhají orientaci a konkurenceschopnosti našich klientů. Pokud si nejste jisti tím, jak dál ve vašem podnikání nebo hledáte východisko z nějakého konkrétního problému, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení nebo vhodného partnera k realizaci vašich záměrů.

Individuální a skupinová školení

Zajišťujeme školení, instruktáže a workshopy. Obsah a formu školení nebo konzultačních setkání podle potřeby přizpůsobíme vašim požadavkům. Mezi primární oblasti, kterým se věnujeme, patří efektivní práce s informacemi, moderní podnikání a lidské vztahy. Vedle individuálních konzultací nebo dlouhodobého koučování vám můžeme nabídnout několik stálých témat, která máme zpracována ve formě přednášek i pracovních setkání.

Koučování a osobní konzultace

Koučování je specifická forma poradenství, při kterém se kouč (tj. trenér) osobně věnuje svému klientovi a řešení jeho problémů. Místo fixních doporučení s ním spíše formou společných rozhovorů a vhodně volených otázek hledá možná řešení. Řadě klientů totiž často pomůže především metodické vedení nebo správně zacílené motivační setkání. Účelem koučování je dosahování profesního a osobnostního rozvoje našeho klienta.

Zážitková pedagogika

Člověk je tvor hravý či hrající (homo ludens), J. A. Komenský tuto skutečnost účinně uplatňoval ve své zásadě škola hrou (schola ludus). Jeho Svět v obrazích (Orbis Pictus) byl sice určen dětem. Ovšem v moderní době jedinečné výhody vzdělávání dospělých prostřednictvím zážitků objevila zážitková pedagogika. Zjistilo se, že lidská paměť dokáže snáze vstřebávat informace, pokud je jejich přijímání doprovázeno intenzivní emocí. Nabízíme vám takovou formu vzdělávání, sestavenou na klíč.

Investujte do vzdělávání dospělých. Investuje to rozvoje
svojí osobnosti nebo do vzdělání svých spolupracovníků.

Související služby

›› Obchodní konzultace pro podnikatele

›› Dokumenty pro strategické rozhodování

›› Podnikatelský plán na klíč

›› Efektivní školení a školicí programy


Související reference

›› Konzultace a poradenství v referencích


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Nevěřím na byznys plán, říká úspěšný restauratér

›› Seth Godin: Fialová kráva (recenze)

›› Keith Ferrazzi: Nikdy nejez sám (recenze)

›› Barry Siskind: Čmeláci přece nemohou létat (recenze)

Úvod › Poradenství