Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Výsledkem Business Research praktická studie, která vám poskytne data pro zefektivnění vašeho podnikání. Může zahrnovat analýzu trhu, zpětnou vazbu spotřebitelů, audit firemních procesů uvnitř vaší společnosti, analýzu finančních dat, můžeme prověřit bonitu vašich obchodních partnerů atd. Jinak řečeno business rešerše může být zaměřena na interní procesy uvnitř firmy, na procesy mimo firmu nebo na obojí zároveň. Výsledky business průzkumu vám pomohou lépe pochopit silné a slabé stránky vaší společnosti. Závěr rešeršního protokolu by měl také ukazovat jak zlepšit stávající pozici.

Audit firemních procesů

Audit interních firemních procesů prověřuje, jak efektivně jsou jednotlivé firemní procesy nastaveny. Jak mezi sebou ve firmě komunikujete, nakolik efektivně jsou předávány jednotlivé úkoly, kdo je za ně zodpovědný, kdo prověřuje jejich plnění apod. V rámci auditu je možné také prověřit, zda někde zbytečně neplýtváte náklady (jak ve firmě tisknete, zda jsou všichni zaměstnanci dostatečně vytíženi, zda jsou ve firmě všichni potřeba, zda někteří nevykonávají zbytečnou nebo jen předstíranou práci apod.).

Náš auditor bude několik dní nebo týdnů navštěvovat vaši provozovnu, ptát se zodpovědných pracovníků i řadových zaměstnanců, pozorovat a dělat si poznámky. Na základě svých dosavadních zkušeností a především nenahraditelného pohledu „nového člověka odjinud“ provede interní firemní audit požadovaných firemních procesů. Následně s pověřenou osobou rozebere nalezené nedostatky.

Zpětná vazba spotřebitelů

Co si veřejnost myslí o vás a vašich službách či produktech? Víte to? Nebo si jen myslíte, že to víte? Máte skutečná doložitelná data, nebo jen pocity? Správné znalosti o tom, co si veřejnost myslí, jsou nezbytné pro dlouhodobé a úspěšné uspokojení potřeb zákazníka. Pro zjišťování skutečného stavu věcí používáme dotazníkové průzkumy, focus groups, mystery shopping apod.

Analýza konkurence

Konkurence nikdy nespí. A pokud vypadá, že spí, tak možná právě chystá něco nového nebo kopíruje vaše služby. Stojí zato zjistit skutečný stav věcí a alespoň částečně mít povědomí o tom, v čem je konkurence lepší, nebo jak na tom reálně je. Porovnáme vaše i její služby a produkty. Zjistíme cenové rozdíly a ukážeme vám, jak si stojíte. Najdete nové cesty, jak k sobě nalákat zákazníky.

Business Research – Jak si skutečně stojíte.
Vy versus konkurence a vaši zákazníci.

Související služby

›› Rešerše na klíč usnadní hledání informací

›› Marketing research – Průzkum trhu

›› Rešeršní výzkum v archivu

›› Zpracování rodokmenu

›› Monitoring tisku

›› Kde využijete rešerše na klíč


Související reference

›› Ukázky zajímavých rešeršních projektů, které jsme realizovali


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Tajemství rodu, genealogický pořad České televize (recenze)

›› Genealogický seriál Kdo myslíš,že jsi?

›› Jak získat rešerši? Snadno!

›› Vyhledávání v archivech Státní bezpečnosti (StB)

ÚvodRešerše › Obchodní rešerše

Business Research – Vy a konkurence