Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Výstřižková služba a monitoring médií

Monitoring médií je služba pro každého, kdo chce sledovat svou nebo cizí mediální stopu. Objednejte si náš servis a budeme vaše mediální „soukromé očko“. Pohotově vám sdělíme, kde se ve stanoveném období co dělo na mediálním poli v oblasti, která vás zajímá. Pro monitoring médií využíváme moderní technologie v podobě vyhledávačů a placených databází, které účinně kombinujeme s ručním vyhledáváním (nejde proto pouze o monitoring tisku). Výsledky mají charakter přehledného reportu. Objednejte si u nás monitoring médií, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Průběžný monitoring

Sledování tuzemských médií v určeném časovém období (například během marketingové kampaně), evidování českých článků a pořadů dle požadovaných kritérií. Výstupem monitoringu může být soupis článků, jejich fulltextové znění nebo reprodukce z tištěných médií. Průběžně sledujeme jak veřejná, tak i odborná média – audiovizuální zdroje, internet, tištěná periodika i knihy.

Výstřižková služba

Dlouhodobé sledování informačních zdrojů a evidování materiálů vztahujících se k určitému tématu. Výstupem je soupis nalezených míst, jejich fulltextové znění nebo reprodukce z tištěných médií. Průběžně sledujeme jak veřejné, tak i odborné zdroje a to audiovizuální média, internet, tištěná periodika i knihy.

Retrospektivní monitoring

Vyhledávání českých v tuzemsku publikovaných článků apod., publikovaných v minulosti k určitému tématu. Výstupem může být soupis článků, jejich fulltextové znění nebo reprodukce článků z tištěných médií. Zajišťujeme i specializované rešerše. Vedle periodik a knih z posledních dvou desetiletí na vyžádání běžně pracujeme i s materiály z let 1800–1989, tj. přes 200 let zpět!

Mediální analýzy

Čím větší je objem nalezených materiálů, tím více je potřeba i nějaká pomůcka coby průvodce. – Co jsme našli, co to znamená apod. – Naši informatici proto na vyžádání zpracují dokument zpřehledňující medializaci sledovaného problému, a to buď ve formě krátké svodky, tak i obsáhlejší analýzy. Tím šetříme váš čas a usnadňujeme orientaci. Informace mají hodnotu, pokud jsou profesionálně zpracované. Syrové informace vám většinou příliš nepomohou.

Monitoring médií vám prozradí, jak jste vy
nebo určité téma vnímání skrze média.

Související služby

›› Obchodní rešerše – Business Research

›› Marketing research – Průzkum trhu

›› Rešeršní výzkum v archivu

›› Rešerše na klíč usnadní hledání informací

›› Monitoring tisku

›› Kde využijete rešerše na klíč


Související reference

›› Ukázky zajímavých rešeršních projektů, které jsme realizovali


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Tajemství rodu, genealogický pořad České televize (recenze)

›› Genealogický seriál Kdo myslíš,že jsi?

›› Jak získat rešerši? Snadno!

›› Vyhledávání v archivech Státní bezpečnosti (StB)

ÚvodRešerše › Monitoring tisku a médií