Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2022

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

Výstřižková služba a monitoring médií

Monitoring médií je užitečná služba pro každého, kdo chce sledovat svou nebo cizí mediální stopu. Objednejte si náš servis a budeme vaše mediální „soukromé očko“. Pohotově vám sdělíme, kde se co ve stanoveném období dělo na mediálním poli v oblasti, která vás zajímá. Pro náš monitoring médií využíváme moderní technologie v podobě vyhledávačů a placených databází, které účinně kombinujeme s ručním vyhledáváním (nejde proto pouze o monitoring tisku). Výsledky mají charakter přehledného reportu. Objednejte si u nás monitoring médií, který vám bude vyhovovat.

Průběžný monitoring

Sledování tuzemských médií v určeném časovém období (například během marketingové kampaně), evidování českých článků a pořadů dle požadovaných kritérií. Výstupem monitoringu může být soupis článků, jejich fulltextové znění nebo reprodukce z tištěných médií. Průběžně sledujeme jak veřejná, tak i odborná média – audiovizuální zdroje, internet, tištěná periodika i knihy.

Výstřižková služba

Dlouhodobé sledování informačních zdrojů a evidování materiálů vztahujících se k určitému tématu. Výstupem je soupis nalezených míst, jejich fulltextové znění nebo reprodukce z tištěných médií. Průběžně sledujeme jak veřejné, tak i odborné zdroje a to audiovizuální média, internet, tištěná periodika i knihy.

Retrospektivní monitoring

Vyhledávání českých v tuzemsku publikovaných článků a knih, publikovaných v minulosti k určitému tématu. Výstupem může být soupis článků, jejich fulltextové znění nebo reprodukce článků z tištěných médií. Zajišťujeme i specializované rešerše. Vedle periodik a knih z posledních dvou desetiletí na vyžádání běžně pracujeme i s materiály z let 1800–1989, tj. přes 200 let nazpět.

Mediální analýzy

Čím větší je objem nalezených materiálů, tím více je potřeba i vhodná vysvětlující pomůcka . – Průvodce toho, co jsme našli, co to znamená apod. – Naši informatici proto na vyžádání zpracují dokument zpřehledňující medializaci sledovaného problému, a to buď ve formě krátké svodky, tak i obsáhlejší analýzy. Šetříme tím váš čas a usnadňujeme vám orientaci. – Informace mají hodnotu, pokud jsou profesionálně zpracované. Syrové informace vám většinou příliš nepomohou.

Monitoring médií vám prozradí, jak jste vy
nebo určité téma vnímání skrze média.

Související služby

›› Obchodní rešerše – Business Research

›› Marketing research – Průzkum trhu

›› Rešeršní výzkum v archivu

›› Rešerše na klíč usnadní hledání informací

›› Monitoring tisku

›› Kde využijete rešerše na klíč


Související reference

›› Blog ResearchWriter.cz

›› Ukázky zajímavých rešeršních projektů, které jsme realizovali


ÚvodRešerše › Monitoring tisku a médií