Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2019

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Digitální malonákladový tisk

K čemu je digitální malonákladový tisk publikací užitečný? Ušetříte! Získáte tiskoviny v dostatečné kvalitě za dostupnou cenu. Nemusíte tisknout nadměrné náklady, jejichž prodejnost je nejistá. – Česky mluví jen kolem 10 milionů lidí a většina z nich knihy vůbec nečte. Přesto v tak malém národě každý den vyjde průměrně čtyřicet pět knih (stav v letech 2005–2012). Jen si to představte: 45 různých knih každý den! Ročně to dělá okolo 17.000 různých knižních titulů. Není divu, že stále více oficiálních nakladatelů i samonakladatelů dnes netiskne na standardním ofsetovém stoji, ale digitálně.

V čem je digitální tisk výhodný

Prodat 500 nebo 1.000 kusů nějaké knihy dnes vůbec není samozřejmostí. Trh je přesycen, většina lidí knihy nečte a ani nekupuje. Malonákladový tisk vám umožňuje vytisknout jen malé množství knih, v takovém počtu, jaký je pro vaši čtenářskou obec skutečně potřeba. Díky digitálnímu malonákladovému tisku vás váš vydavatelský počin nijak výrazně nezatíží.

Zajistíme vám maloobjemový digitální tisk ve vysoké výstupní kvalitě, která je srovnatelná s klasickým ofsetovým tiskem. Moderní digitální technologie umožňuje oboustranně tisknout na miniaturní i velké formáty a na papíry nejrůznější gramáže. Tisknout můžete černobíle i barevně a vždy v malém objemu několika málo výtisků.

Malonákladový tisk je vhodný pro tisk knih, skript brožur v nákladu od 10 do 500 výtisků. Mezi vhodné zakázky také patří digitální tisk výročních zpráv, letáků, firemních prezentací apod. Pro všechny námi realizované nakladatelské práce nabízíme rovněž knihařské zpracování (ořezy, vazby pevné i brožované, laminování, případně i zlacení).

V případě zájmu vám rádi zajistíme i veškeré předtiskové služby. Mezi ty hlavní patří odborné redigování, korektura češtiny, sazba textu, návrh obálky nebo případně i další.

›› Vyžádejte si CENOVOU KALKULACI

Tiskněte levně a kvalitně.
Tiskněte digitálně.

Související služby

›› Publikační služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura


Související reference

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě

›› Miloš Dvorský: Mýtus zvaný Stínadla (bestseller)

›› Sudety 1938 a Max von der Grün: Dva dopisy Pospischielovi

›› Aktualizace map na webu ŠlápniNaPlyn.cz

›› Nakladatelství NZB

›› Web ubytování ve městě Slavonice a v České Kanadě

ÚvodPublikování › Malonákladový tisk