Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2022

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

Digitální malonákladový tisk

K čemu je digitální malonákladový tisk publikací užitečný? Ušetříte! Získáte tiskoviny v dostatečné kvalitě za dostupnou cenu. Nemusíte tisknout nadměrné náklady, jejichž prodejnost je nejistá. – Česky mluví jen kolem 10 milionů lidí a většina z nich knihy vůbec nečte. Přesto v tak malém národě každý den vyjde průměrně čtyřicet pět knih (stav v letech 2005–2012). Jen si to představte: 45 různých knih každý den! Ročně to dělá okolo 17.000 různých knižních titulů. Není divu, že stále více oficiálních nakladatelů i samonakladatelů dnes netiskne na standardním ofsetovém stoji, ale digitálně.

V čem je digitální tisk výhodný

Prodat 500 nebo 1.000 kusů nějaké knihy dnes vůbec není samozřejmostí. Trh je přesycen, většina lidí knihy nečte a ani nekupuje. Malonákladový tisk vám umožňuje vytisknout jen malé množství knih, v takovém počtu, jaký je pro vaši čtenářskou obec skutečně potřeba. Díky digitálnímu malonákladovému tisku vás váš vydavatelský počin nijak výrazně nezatíží.

Zajistíme vám maloobjemový digitální tisk ve vysoké výstupní kvalitě, která je srovnatelná s klasickým ofsetovým tiskem. Moderní digitální technologie umožňuje oboustranně tisknout na miniaturní i velké formáty a na papíry nejrůznější gramáže. Tisknout můžete černobíle i barevně a vždy v malém objemu několika málo výtisků.

Malonákladový tisk je vhodný pro tisk knih, skript brožur v nákladu od 10 do 500 výtisků. Mezi vhodné zakázky také patří digitální tisk výročních zpráv, letáků, firemních prezentací apod. Pro všechny námi realizované nakladatelské práce nabízíme rovněž knihařské zpracování (ořezy, vazby pevné i brožované, laminování, případně i zlacení).

V případě zájmu vám rádi zajistíme i veškeré předtiskové služby. Mezi ty hlavní patří odborné redigování, korektura češtiny, sazba textu, návrh obálky nebo případně i další.

›› Vyžádejte si CENOVOU KALKULACI

Tiskněte levně a kvalitně.
Tiskněte digitálně.

Související služby

›› Publikační služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura


Související reference

›› Blog ResearchWriter.cz

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


ÚvodPublikování › Malonákladový tisk