Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Příběh agentury abcRedakce.cz

Vítejte v naší on-line redakční kanceláři. Jsme tu proto, abychom vám pomohli s nalezením potřebných informací, s vytvořením kvalitních textů a dokumentů.

Imponuje nám kvalitní podnikatelský servis, s jakým jsou spojena taková jména jako Johann Becher, Tomáš Baťa, Jaroslav Brouk, Jindřich Waldes, Jaroslav Šalda, Zdenek Rykr a mnozí další. Nijak si jejich časy neidealizujeme. Kvalita, pečlivost i noblesa úspěšných podnikatelů dvacátých, třicátých a čtyřicátých let jsou však dodnes – nejen pro nás – oprávněně inspirativní.

Příběh názvu

Tedy proč abcRedakce.cz ? Na začátku jsme vytvořili několik dodnes unikátních a dobře znělých cizojazyčných názvů. Nakonec jsme je ale nepoužili. Nechtěli jsme nic příliš okatě anglosaského. Jednak jsou takových názvů všude kolem nás stovky, druhak jsme agentura, která primárně zpracovává české texty.

Nechtěli jsme také nic, co zní příliš recyklovaně, strojeně, uměle. Také nic, co by připomínalo esperanto. Odložili jsme sadu návrhů, které připomínaly velkou neosobní mediálku.

Chtěli jsme něco autentického. Něco, co si na nic nehraje. Název měl evokovat přístupnost. Nakonec jsme začali kombinovat různé české, nebo v češtině zabydlené výrazy. Musí to být originální. Laik ovšem může mít dojem, že to originální není, že to vlastně zná. Síla názvu má být přeci v tom, že je známé, dobře srozumitelné a přesto takový název nikdo nemá. A tak jsme se velkým okruhem dostali k návrhu, který jsme si nakonec schválili:

abcRedakce.cz

Latinské redigo či francouzské rédigér, tedy sepisování, stylizování, redigování. Shánění a shromažďování informací a jejich tvarování. Ano, přesně to je těžiště naší práce. Chtěli jsme také, aby název evokoval přístupnost. Proto ABC, coby mezinárodní označení pro základ učení, hledání, služeb.

Náš slogan:

Rešerše, psaní, komunikace – prostě abcRedakce

Náš claim:

Setřídíme vaše data tak, aby vyprávěla souvislý příběh.


Úvod › Příběh naší agentury

Výběr nejoblíbenějších služeb

›› Rešerše na klíč

›› Obchodní rešerše

›› Marketingový průzkum trhu

›› Zpracování rodokmenu

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Redigování a copyediting

›› Jazyková korektura češtiny

›› Restaurování fotografií

›› Publikační služby

›› Propagace a zviditelnění

›› Účinný internetový marketing

›› Poradenství a konzultace

›› Podnikatelský plán na klíč


Související reference

›› Ukázky realizovaných projektů

Související články

›› Jak jednáme se zákazníky

›› Historie agentury

›› Blog ToSiPiš.cz