Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Historie agentury abcRedakce.cz

ÚvodNáš příběh › Historie agentury

Dobrá historie je něco jako přehledný firemní životopis. My nejsme agentura „kde se vzala, tu se vzala“. Máme za sebou docela zajímavé projekty, roky zkušeností a s nimi spojenou odbornou erudici. Rádi se dáme k dispozici i vám. U nás jsou vaše zakázky v dobrých rukou.

2018: ?

Co přinese tento rok? Uvidíme… Staňte se spolu s námi jeho součástí…

2011–2017: Pokračujeme v cestě

Jsme nadále rozkročeni mezi mnoha různými komerčními i akademickými projekty. Už více než deset let máme vzácnou příležitost dělat to, co nás baví, v čem se rádi zdokonalujeme a především, co přináší našim klientům užitek.

2008–2010: A klienti řekli: „Budiž print!“

Přes všechny dosavadní on-line projekty se naše portfolio nakonec přeci jen rozšiřuje i o vlastní printové aktivity. Začínáme vydávat i tištěné publikace. Některé z nich mají velký úspěch. Čapkovy neznámé texty Vojáku Vladimíre… (2009), Foglarova tajemství Mýtus zvaný Stínadla (2010). Další následují.

2007: Zlomový rok s převahou ryze komerčních textů

Důležitý rok, kdy rozšířením našich aktivit na poli marketingových textů, webové SEO optimalizace, internetové reklamy a mediální komunikace převážil objem naší práce pro ryze komerční subjekty. Výrazně vzrostl také počet zákazníků z řad nepodnikajících fyzických osob.

2004–2006: Éra výrazně státo-správní

Vůbec jsme to neplánovali, ale kumulaci akademických klientů vystřídala kumulace klientů spojených se státní správou. Převažujícími klienty v oblasti rešerší, tvorby dokumentů nebo konzultací najednou byly buď přímo orgány státní správy, nebo komerční společnosti, jejichž prostřednictvím jsme jako subdodavatelé pracovali opět na dalších státních projektech. Z mnoha důvodů jsme však chtěli naši působnost rozšířit. Koncem roku 2006 jsme za tím účelem začali používat další samostatnou značku – abcRedakce.cz

2001–2004: Éra výrazně akademická

Založení agentury s vizí vydávat pod značkou NZB pohlednice, akcidenční tiskoviny a tvořit webové projekty. Leč, podnikatel míní a klient mění. První významní zadavatelé od nás zcela logicky (dle naší dosavadní praxe) žádali rešerše, databáze a redakční servis. Jeden z ústavů Akademie věd České republiky, Národní knihovna ČR a k tomu několik drobných privátních klientů s podobně laděnými zakázkami. Většinu složenek nám nicméně od samého začátku hradí projekty ryze komerční.

Výběr nejoblíbenějších služeb

›› Rešerše na klíč

›› Obchodní rešerše

›› Marketingový průzkum trhu

›› Zpracování rodokmenu

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Redigování a copyediting

›› Jazyková korektura češtiny

›› Restaurování fotografií

›› Publikační služby

›› Propagace a zviditelnění

›› Účinný internetový marketing

›› Poradenství a konzultace

›› Podnikatelský plán na klíč


Související reference

›› Ukázky realizovaných projektů