Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2022

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

Obchodní a podnikatelské konzultace

Přes deset let zajišťujeme účinné podnikatelské konzultace, které napomáhají orientaci a konkurenceschopnosti našich klientů. Pokud si nejste jisti tím, jak dál ve vašem podnikání nebo hledáte východisko z nějakého konkrétního problému, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení nebo vhodného partnera k realizaci vašich záměrů.

Obchodní konzultace pro jaké oblasti

Základními stavebními kameny naší poradenské úspěšnosti je znalost legislativy a tuzemského i unijního podnikatelského prostředí. Naší velkou devizou je, že i my sami fungujeme jako komerční subjekt, takže to, co radíme jiným, často známe i z naší vlastní praxe. Jinak řečeno, nejsme teoretici, ale lidé reálných řešení. Recepty, které doporučujeme, jsme už předtím v praxi často úspěšně ověřili sami na sobě.

Nejčastěji poskytujeme podnikatelské konzultace z těchto oblastí:

Náš tým je složen z několika zkušených marketingových odborníků a účetních, kteří se o své zkušenosti rádi podělí s dalšími podnikateli. Základní předpokladem úspěšné rady je dobře znát vaše potíže a související okolnosti. Většinou si proto nejprve prostřednictvím telefonu, e-mailu či osobního setkání necháme vysvětlit základní souvislosti. Z nich je zřejmé, zda a případně co jsme pro vás schopni praktického udělat.

Samotná konzultace pak může mít v zásadě dvojí charakter: Buď jde o „jednorázový dotaz a jednorázovou odpověď“ nebo o konzultaci v podobě společného projektového poradenství a dlouhodobého koučování.

Vždy platilo, že více hlav víc ví.
My navíc v hlavách máme i zkušenosti.

Související služby

›› Poradenství, konzultace a koučování

›› Dokumenty pro strategické rozhodování

›› Podnikatelský plán na klíč

›› Efektivní školení a školicí programy


Související reference

›› Blog ResearchWriter.cz

›› Konzultace a poradenství v referencích


ÚvodPoradenství › Rady pro podnikatele