Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Tvorba textů a psaní na objednávku

Ano, k napsání jednoduchého textu a dokonce i k jeho přečtení postačí obecná gramotnost. Jestliže však chcete psát víc než jen zprávu známým, potřebujete pomoc profesionálů. Pokud je cílem textu někoho cizího motivovat, podnítit nebo ho něco naučit, naši profesionální textaři jsou vám k službám.

Ghostwriting – Textař zůstává v pozadí

Jsme nejstarší česká ghostwritingová agentura. Píšeme texty nejrůznějšího charakteru, populárního i odborného. Píšeme a vytváříme obsah pro knihy, časopisy, webové stránky i jiné projekty. Ghostwriter naší agentury je vám k dispozici kdykoli, kdy potřebujete napsat text, na jehož vytvoření nemáte buď čas a dostatek podkladů, nebo patřičné zkušenosti.

Copywriting – Texty, které zákazníky podněcují k nákupu

Marketingové texty jsou mezi dokumenty psanými na objednávku speciální parketou. Jejich smyslem je totiž motivovat zákazníka k nákupu. Jen si ho zkuste představit, jak doma sedí s vaším dopisem, katalogem anebo v kanceláři listuje vašimi webovými stránkami. Vaše písemné sdělení by ho nějak mělo přimět, aby zvedl telefon a zavolal vám nebo aby vám poslal objednávku. K vytvoření takového textu copywriterovi školní gramotnost nestačí. Musel se toho ještě taky dost naučit o psychologii a marketingu. Schopnosti a zkušenosti našeho copywritera jsou vám k službám.

Website content writer – webwriting

Webový writing je psaní textu pro webové stránky. Vzhledem k tomu, že jde převážně o marketingové texty, říká se mu také někdy web copywriting nebo prostě obchodní text pro web. Výsledkem jeho práce je poměrně speciální text, odlišný od textů psaných pro papírové tiskoviny. Copywritingový text pro webové stránky musí být totiž čtivý nejen pro spotřebitele, ale i pro internetové vyhledávače. Uživatel internetu zpracovává texty na webu navíc trochu jinak, než když jsou vytištěny. S tím vším se zkušený webwriter musí vypořádat.

Copy editing – Editace a redigování písemností

Redigování, nebo též copy editing, je prakticky jakákoli větší úprava jiného textu. Není to drobná jazykové korektura, ale rozsáhlejší úprava pracovní nebo nedostatečné verze textu, který nesplňuje požadované parametry. Pokud máte nějaký text, s jehož zněním nejste spokojeni, rádi se jeho úprav ujmeme.

Související služby

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Vytvoření názvu firmy

›› Vytvořit slogan

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Linkbuilding a zpětné odkazy

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Copywriting a Tajemství marketingových zásad

›› Miloš Zapletal: Kdo chce psát, ten musí umět

›› Orwellova pravidla pro psaní kvalitních textů

›› Normostrana není 1650 úhozů, ale 1800 znaků

Úvod › Psaní textů na objednávku