Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2022

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Edukace


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Telefonicky na čísle

+420 777 865 264 (neboli 777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem. Můžete také využít náš jednoduchý on-line formulář.

Rešerše a redakční služby pro vás!

Tvorba textů a psaní na objednávku

K napsání běžného informativního textu postačí obecné školní znalosti. Pokud ale potřebujete text, který má mít edukativní, motivační nebo propagační charakter, přijde vhod pomoc redakčních profesionálů.

Ghostwriting – Textař zůstává ve stínu

Jsme nejstarší česká ghostwritingová agentura, která nabízí pomoc při prací vzdělávacích a propagačních textů. Pomáháme s psaním a vytváříme obsah pro knihy, časopisy, webové stránky a jiné projekty. Ghostwriter naší agentury je vám k dispozici kdykoli, kdy potřebujete pomoc s napsáním textu, na jehož vytvoření nemáte čas, dostatek podkladů nebo patřičné dovednosti.

Copywriting – Texty, které zákazníky podněcují k nákupu

Marketingové texty jsou mezi dokumenty psanými na objednávku speciální parketou. Jejich smyslem je motivovat zákazníka k nákupu. Jen si ho zkuste představit, jak doma sedí s vaším dopisem, katalogem anebo listuje vašimi webovými stránkami. Vaše písemné sdělení by ho mělo přimět, aby zvedl telefon a zavolal vám nebo aby vám poslal on-line objednávku. K vytvoření takového motivačního textu copywriterovi školní gramotnost nestačí. Musel se toho mnoho naučit o psychologii a marketingu. Schopnosti a zkušenosti našeho copywritera jsou vám k službám.

Website content writer – webwriting

Webový writing je psaní textu pro webové stránky. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o marketingové texty, říká se tomuto odvětví web copywriting nebo prostě obchodní text pro web. Výsledkem je marketingový text, psaný trochu odlišným stylem, než jak vypadá text pro papírové tiskoviny. Internetový zákazník čte totiž webové texty trochu jinak, než když jsou vytištěny. Copywritingový text pro webové stránky musí být navíc čtivý nejen pro spotřebitele, ale i pro internetové vyhledávače. S tím vším se musí zkušený webwriter vypořádat.

Copy editing – Editace a redigování písemností

Redigování, nebo též copy editing, je prakticky jakákoli větší úprava jiného textu. Není to drobná jazykové korektura, ale rozsáhlejší úprava pracovní nebo nedostatečné verze textu, který nesplňuje požadované parametry. Pokud máte nějaký text, s jehož zněním nejste spokojeni, rádi se jeho úprav ujmeme.

Související služby

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Vytvoření názvu firmy

›› Vytvořit slogan

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Linkbuilding a zpětné odkazy

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Blog ResearchWriter.cz

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty


Úvod › Psaní textů na objednávku