Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Publishing – Nakladatelství a publikování

Psaní do šuplíku může být zajímavá terapie. Důležité dokumenty v sejfu pojistkou na horší časy. Skutečně žít však informace začínají až tehdy, kdy je publikujete. Pokud pro vaše písemnosti nastal ten správný publikační čas právě teď, jsme vám s našimi nakladatelskými a komunikačními zkušenostmi k dispozici.

Nabízíme vám pomoc s úpravou vašich písemností a různých jiných dokumentů. Upravíme je do takového tvaru, aby byly profesionálně připraveny k publikování na webu, v knize, brožuře, katalogu, článku, tiskové zprávě, letáku. Ve formě press kitu je můžete také strukturovaně předat novinářům nebo jiné osobám. Pomůžeme vám s komunikací, propagací a distribucí. K dispozici máme rovněž vlastní webdesignerskou dílnu i vlastní knižní nakladatelství.

Tvorba webových stránek

Zdá se, že pokud dnes chcete něco sdělit veřejnosti, základním prostředkem je internet. Může to tak být. Má to ale svá úskalí. Pomůžeme vám připravit obsah pro web do takové podoby, abyste se vyhnuli zbytečným problémům. Text a fotografie můžeme k publikování nejen připravit, ale dokážeme vytvořit i celý web. Primárně pak vždy usilujeme o to, aby se publikovaný web dobře zobrazoval v internetových vyhledávačích. Grafika je až na druhém místě.

Komunikace

Dat je dnes příliš mnoho a topí se v nich i specialisté – novináři, lékaři, vládní úředníci. Pokud chcete, aby důležité osoby opravdu dobře rozuměli vašemu sdělení, zajistíme vám, aby měly vaše informace promyšlenou strukturu. Aby data vyprávěla příběh přesně takový, jak se od nich očekává.

Možná bude potřeba i vhodného mediátora, který bude vaše informace vhodně komunikovat osobní cestou. Dnes už prostě nestačí informace jenom někam na zeď „pověsit“. Musíte je také efektivně komunikovat. – Prostřednictvím diskuzí, sociálních sítí, nebo s pomocí člověka s dobrými komunikačními schopnostmi. Rádi vám takové služby poskytneme.

Tisk a vydávání tištěných knih, brožur a katalogů

Máte zájem vydat určité materiály tiskem? Rádi vám pomůžeme s předtiskovou přípravou, tiskem publikace a případně vám může být k dispozici i naše knižní nakladatelství.

Pomůžeme vám, aby vaše data
vyprávěla příběh, který očekáváte.

Související služby

›› Tvorba webových stránek

›› Nakladatelský servis pro autory

›› Literární agentura

›› Digitální malonákladový tisk


Související reference

›› Ukázky publikací vydaných tiskem nebo elektronicky


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Herbert Lom, nejslavnější český herec na světě

›› Miloš Dvorský: Mýtus zvaný Stínadla (bestseller)

›› Sudety 1938 a Max von der Grün: Dva dopisy Pospischielovi

›› Aktualizace map na webu ŠlápniNaPlyn.cz

›› Nakladatelství NZB

›› Web ubytování ve městě Slavonice a v České Kanadě

Úvod › Publikační a nakladatelské služby