Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Website content writer a texty pro web

Website content writer je textař, který se specializuje na tvorbu obsahu webových stránek. Někdy se mu také říká webwriter nebo web copywriter (pokud je jeho úkolem psát marketingové texty) nebo SEO webwriter. Je to prostě specializovaný webový textař. Umí psát promyšlené psychologicky vlivné a zároveň technicky sofistikované texty.

Website writer – Textař pro webové texty

Website content writer vám napíše texty, které jsou určeny speciálně pro web. Má to své opodstatnění. Každý web má svou specifickou cílovou skupinu. Každý web také potřebuje trochu jiný obsah a specifickou strukturu textu. Uživatelé internetu navíc text na webových stránkách moc nečtou. Spíš po něm jen těkají očima. – Jakoby po jednotlivých odstavcích skákali z jednoho klíčového slova druhé, jako se skáče přes potok z jednoho kamene na druhý až na druhý břeh.

A textař webového textuwebwriter – by měl být schopen návštěvníky webu včas zastavit a usměrnit. Web writer proto musí umět nejen ladně psát, ale také dobře pracovat s klíčovými slovy (proto je někdy poněkud nešikovně označován jako SEO webwriter). Ve skutečnosti se především snaží návštěvníky udržet na vašem webu a udělat z nich zákazníky.

Kromě lidí navíc web navštěvují i roboti internetových vyhledávačů a ti „čtou“ text webových stránek o poznání pečlivěji. Hledají klíčová slova a podle nich odhadují kvalitu i zaměření webu pro zařazení do svého vyhledávače.

Laik to možná nepozná, ale marketingový text určený pro web musí vypadat úplně jinak, než písemné sdělení určené pro tištěná média. Webový text musí být mnohem strukturovanější, věty kratší a bez zbytečných myšlenkových odboček.

Website content writer – Hlavní úkoly webového textaře

Pokud nechcete, aby vaše prodejní webové stránky poskytovaly pouze informace, ale naváděly vaše čtenáře k nákupu, kontaktujte nás. Náš website content writer je copywriter se specializací pro webové texty. Pomůže vám návštěvníky vašeho webu nasměrovat k nákupu.

Udělejte ze svých návštěvníků zákazníky.

Související služby

›› Psaní textů na objednávku

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Linkbuilding a zpětné odkazy

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Ghostwriting, copywriting a související projekty


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Je přepisování profesionálních textů efektivní?

›› Miloš Zapletal: Kdo chce psát, ten musí umět

›› Orwellova pravidla pro psaní kvalitních textů

›› Normostrana není 1650 úhozů, ale 1800 znaků

ÚvodPíšeme texty › Texty pro web