Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2018

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Související služby

›› Psaní textů na objednávku

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Copywriting a SEO


Související reference

›› Vytvoření vhodného názvu / jména firmy

›› Vytváříme marketingové texty

›› Ukázky úspěšných názvů

›› Propagace, reklama a zviditelnění


Související články na redakčním blogu ToSiPiš.cz

›› Orwellova pravidla pro psaní kvalitních textů

›› Normostrana není 1650 úhozů, ale 1800 znaků

ÚvodPíšeme textyObchodní název › Kniha

Tvorba názvu firmy, služby, zboží

Účinný název firmy, tedy promyšlené jméno společnosti, na vás upozorňuje. Trefné označení výrobku nebo služby zvýrazňuje vaše přednosti. S názvem firmy či zboží, který zaujme, si vás vaši klienti, zákazníci i partneři snáze oblíbí. Dobrý obchodní název je prostě konkurenční výhoda. Proto je tvorba názvu tak důležitá a vyplatí se ji nepodceňovat.

Tvorba názvu na klíč versus výroba názvu svépomocí

Máte zájem o vytvoření názvu firmy nebo označení produktu? Rádi vám poskytneme naše služby, podepřené letitými zkušenostmi. Podle vašich kritérií pro vás vytvoříme sadu návrhů pro jméno firmy, název zboží nebo vaše služby. Kontaktujte nás pro další informace. Vyžádejte si vytvoření názvu.

Názvy firem pro nejrůznější klienty vytváříme už řadu let. V roce 2014 jsme naše zkušenosti shromáždili do ucelené publikace. Pokud se o vytváření firemních jmen chcete dozvědět více, kniha Jak vytvořit atraktivní obchodní název stojí určitě za přečtení. Bohatá a praktická publikace je k dostání v kamenných knihkupectvích i na internetu.

V mnoha ohledech je to unikátní a praktická publikace. Kniha řeší praktické otázky, s nimiž je tvorba názvů firem, vytváření jmen společností a tvorba různých označení pro výrobky a služby spojena. Zadavatelé si přečtou cenné rady k zadávání tvorby názvů. Příznivý ohlas kniha získala u čtenářů, kteří se o vytvoření obchodního názvu pokoušejí svépomocí. Díky knize se z vás stane schopný zadavatel nebo generátor názvu či jména firmy.

Kniha obsahuje také čtivý, poučný a inspirativní bonus: Medailonky více než 300 úspěšných názvů ze světa i z domova. Užitečnou publikaci si můžete za výhodnou cenu objednat například přímo na webu nakladatele.

Související články:


Výhodný nákup knihy Jak vytvořit obchodní název…